O Firmie

Firma LuminaLED powstała z myślą o dostarczaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych w technologii LED dla sektora przemysłowego w celu spełnienia wysokich standardów i oczekiwań swoich klientów.

Na pytanie dlaczego nam zaufać odpowiadają poniższe wartości:

  • DOŚWIADCZENIE

LuminaLED  to zespół ekspertów z różnych działów, a ich wiedza i doświadczenie uzupełniają się wzajemnie. Dla nas oświetlenie przemysłowe w technologii LED to nie tylko praca na „etat” lecz pasja.

Nasz zespół stworzył następujące działy:
–  Techniczny
– Handlowy
– Projektowy
– Przetargowy
– Magazynowy

  • WSPÓŁDZIAŁANIE

Zespół LuminaLED współpracuje również z innymi doświadczonymi firmami z dziedziny elektryki przemysłowej, dzięki którym wspólnie potrafimy sprostać najtrudniejszym zadaniom.

  • UCZCIWOŚĆ i ZAUFANIE

Kierujemy się zaufaniem i  uczciwym podejściem do naszych partnerów biznesowych oraz wobec współpracowników. To nasz klucz do wspólnego sukcesu.

  • JAKOŚĆ

Pracujemy wyłącznie na najlepszych dostępnych i sprawdzonej przez nas technologii oświetleniowej LED.  Wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane oprawy LED wyposażone najwyższej jakości komponenty w postaci firmowych diod LED, precyzyjnie dobranych zasilaczy. Wykorzystywane w naszych projektach oprawy LED dzięki spersonalizowanym obudowom charakteryzują się wysokim współczynnikiem termicznym, efektywnością świetlną, jakością wykonania oraz bezawaryjnością spośród konkurencyjnych opraw na rynku.

  • KOMPLEKSOWOŚĆ

Wiemy jak bardzo ważna jest w dzisiejszych czasach kompleksowa obsługa naszych klientów dlatego mając na uwadze ich wymagania każdorazowo indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.

  • ROZWÓJ

Stały rozwój pozwala być nam na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącej naszej branży, dzięki czemu wyprzedzamy konkurencję w kwestii najlepszych rozwiązań w technologi LED.

Nasi klienci

Dołacz do grona zadowolonych klientów

przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy wyjątkowym zespołem, w skład którego wchodzą profesjonaliści z pasją. Każdy z nas jest w innym wieku i różnimy się stażem natomiast łączy nas zapał do pracy oraz wspólne podejmowanie wyzwań. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem sprawdzonych rozwiązań, które zastosowaliśmy u swoich zadowolonych klientów. Stworzyliśmy już ponad 100 projektów, których dziennie przybywa i poszerzają nie tylko nasze portfolio, ale przede wszystkim naszą wiedzę i doświadczenie. Stawiamy na jakość w parze z przystępną ceną dzięki czemu udowadniamy, że jakość i trwałość może iść w parze z rozsądnymi kosztami.